SEKOLAH MENENGAH SAINS RAJA TUN AZLAN SHAH

Peti Surat 79, 34000 Taiping,
Perak

Encik Asma Azmin Rashid
bin Mohd Nawawi

PENGETUA

????????????????????????????????????

Tuan Haji Ahmad Badri bin Abdul Manaf

PENOLONG KANAN
PENTADBIRAN

????????????????????????????????????

Puan Salwana binti Ahmad Suhaimi

PENOLONG KANAN
HAL EHWAL MURID (HEM)

????????????????????????????????????

Puan Hasmyza binti Abdul Wahab

PENOLONG KANAN
KOKURIKULUM

GURU KANAN

????????????????????????????????????

Puan Ramlah
binti Hussin

GURU KANAN
BAHASA

????????????????????????????????????

Puan Rogayah
binti Tayib

GURU KANAN
SAINS DAN MATEMATIK

????????????????????????????????????

Puan Azizah
binti Padzil

GURU KANAN
KEMANUSIAAN

????????????????????????????????????

Encik Yusri
bin Arshad

GURU KANAN
TEKNIK & VOKASIONAL

KAKITANGAN SEKOLAH

Bil. Nama Jawatan
PENGURUSAN PENTADBIRAN
1 Asma Azmin Rashid bin Muhd Nawawi PENGETUA
2 Ahmad Badri bin Abdul Manaf PENOLONG KANAN PENTADBIRAN
3 Salwana binti Ahmad Suhaimi PENOLONG KANAN HAL EHWAL MURID
4 Hasmyza binti Abdul Wahab PENOLONG KANAN KOKURIKULUM
PENGURUSAN BIDANG BAHASA
5 Ramlah binti Hussin GURU KANAN BAHASA &
GURU BAHASA INGGERIS
6 Siti Zaleha binti Jasat KETUA PANITIA BAHASA MELAYU
7 Md Radzi bin Abdullah GURU BAHASA MELAYU
8 Rosemaliza binti Mohd Lokman GURU BAHASA MELAYU
9 Nor Sazni Aida binti Sabri GURU BAHASA MELAYU
10 Mazniati binti Bahar GURU BAHASA MELAYU
12 Nurnadiah binti Abdullah GURU BAHASA MELAYU
13 Zuraidah binti Ahmad GURU CEMERLANG &
KETUA PANITIA BAHASA INGGERIS
14 Nur ‘Akma binti Kamaruddin GURU BAHASA INGGERIS
15 Nurul Shahidah binti Mohd Nor GURU BAHASA INGGERIS
16 Nora Annuar bin Kassim GURU BAHASA INGGERIS
17 Iqbal Naim bin Abd Rahman GURU BAHASA INGGERIS
18 Nur Fauziah Hanim binti Abu Bakar GURU CEMERLANG &
KETUA PANITIA BAHASA ANTARABANGSA
19 Chee Joo Ying GURU BAHASA JEPUN
20 Yee Huey Ling GURU BAHASA CINA
21 Moh Azarin bin Rezali GURU BAHASA ARAB
PENGURUSAN BIDANG SAINS DAN MATEMATIK
22 Rogayah binti Tayib GURU KANAN SAINS DAN MATEMATIK
& GURU FIZIK
23 Jazlina binti Abd. Jalil GURU CEMERLANG &
KETUA PANITIA MATEMATIK
24 Muhammad Nasrul bin Saad GURU MATEMATIK
25 Maizatul ‘Akidah binti Abdul Manap GURU MATEMATIK
26 Wan Salwani bin Wan Jusoh GURU MATEMATIK
27 Wan Masturah binti Wan Mad Mohtar KETUA PANITIA BIOLOGI
28 Norasmah binti Ramli GURU BIOLOGI
29 Jamilah binti Suhaimi GURU BIOLOGI
30 Mohd Hamidi bin Mahmood KETUA PANITIA FIZIK
31 Pariza binti Ajam GURU FIZIK
32 Syahiza binti Abas KETUA PANITIA KIMIA
33 Md. Saharizal bin Md Baharuddin GURU KIMIA
34 Mohd Sahli bin Muda GURU KIMIA
35 Rohaiza binti Baharom KETUA PANITIA SAINS
36 Norhaliza binti Kholitiza GURU SAINS
PENGURUSAN BIDANG KEMANUSIAAN
37 Azizah binti Padzil GURU KANAN KEMANUSIAAN &
GURU SEJARAH
38 Razhiyah binti Salleh KETUA PANITIA SEJARAH
39 Siti Fadilah binti Nawi GURU SEJARAH
40 Syafiq bin Jalaludin GURU SEJARAH
41 Rohami binti Hitam KETUA PANITIA PENDIDIKAN ISLAM
42 Hasmat binti Mustapha GURU PENDIDIKAN ISLAM
43 Jamilah binti Hussain GURU PENDIDIKAN ISLAM
44 Mawaddah binti Abdullah GURU PENDIDIKAN ISLAM
45 Ahmad Humaizi bin Abdul Wahab GURU PENDIDIKAN ISLAM
46 Azli bin Yusof GURU PENDIDIKAN ISLAM
47 Mohamad Shawal bin Jaafar KETUA PANITIA PENDIDIKAN JASMANI DAN KESIHATAN
48 Hamidah binti Md Amin GURU PENDIDIKAN JASMANI DAN KESIHATAN
49 Ahmad Hisham bin Yeop Ismail KETUA PANITIA PENDIDIKAN MUZIK
50 Shuhaimah binti Zamri KETUA PANITIA GEOGRAFI
51 Azura binti Uda Bahari KETUA PANITIA PENDIDIKAN SENI
PENGURUSAN BIDANG TEKNIK DAN VOKASIONAL
52 Yusri bin Arshad GURU KANAN TEKNIK DAN VOKASIONAL & GURU MATEMATIK, MATEMATIK TAMBAHAN
53 Manogaran A/L Kanan KETUA PANITIA MATEMATIK TAMBAHAN
54 Nurul Shafira Adilla Mohamed GURU MATEMATIK TAMBAHAN
55 Nurjulaiha binti Roslan GURU MATEMATIK TAMBAHAN
56 Noh bin Lasa GURU CEMERLANG &
KETUA PANITIA REKA BENTUK DAN TEKNOLOGI
57 Norul Ashikin binti Mat Zaib GURU REKA BENTUK DAN TEKNOLOGI
58 Mahriza binti Kamsol KETUA PANITIA GRAFIK KOMUNIKASI TEKNIKAL
59 Noor Azlina binti Abd Majid KETUA PANITIA ASAS KELESTARIAN
60 Azwin Syuhairah binti Mohd Saad KETUA PANITIA ASAS SAINS KOMPUTER
PENGURUSAN BIMBINGAN DAN KAUNSELING
61 Izam Shah bin Mohd Nor KETUA UNIT BIMBINGAN DAN KAUNSELING
62 Noor Faizura binti Ab Rahman GURU BIMBINGAN DAN KAUNSELING
63 Amirul Azrin bin Ismail GURU BIMBINGAN DAN KAUNSELING
Bil.
Nama
Jawatan
1
Halimah binti Mohamad Isa
KETUA PEMBANTU TADBIR N26
2
Mohammad Ridzuan bin Mohammad Yusoff
PENOLONG JURUTERA JA29
3
Zahayat bin Alang Ishak
PEMBANTU MAKMAL KANAN C26
4
Mohammad Umar bin Abdul Rahman
PENYELIA ASRAMA KANAN N22
5
Rosini binti Samsudin
PEMBANTU TADBIR N22
6
Azlan bin Ishak
PEMBANTU MAKMAL C22
7
Abdul Rahim bin Md Rashid
PEMBANTU MAKMAL C22
8
Suzana binti Abdul Kadir
PEMBANTU MAKMAL C22
9
Zalina binti Osman
PEMBANTU MAKMAL C22
10
Salina binti Abdul Karim
PEMBANTU TADBIR N19
11
Nik Rafidah binti Abd Shukor PEMBANTU TADBIR N19
12
Mat Lela binti Othman
PENYELIA ASRAMA N19
13
Norhaslina binti Mohd Hashim
PEMBANTU TADBIR N19
14
Noor Safina binti Nor Ahmad
PEMBANTU TADBIR W19
15
Shahrul Riduan bin Rozali
JURUTEKNIK KOMPUTER FT19

16
Nusa’ibah binti Mansor
PEMBANTU MAKMAL C19
17
Abdul Jalil bin Abu Bakar
PEMBANTU MAKMAL C19
18 Rohaizad bin Roslan
PEMBANTU MAKMAL C19
19
Mohd Yusof bin Hashim
N14
20
Salmah binti Ariffin
N11
21
Hanizah binti Khalid
N11
22
Abdul Razak bin Nawi
N11
23
Rozali bin Mat Zain
N11
24
Mohd Roslee bin Ismail
N11
25
Mohd Sabri bin Said
N11
26
Mohammad Zaki bin Abdul Wadud
N11
27
Siti A’siah binti Ahmad
N11
28
Mohd Saad bin Salleh
N11
29
Jusoh bin Awang Ismail
PEMANDU H11
30
Tuah binti Ahmad
PEMANDU H11
31
Hamman bin Bahari
PEMANDU H11
Facebook
Pilih Bahasa Anda
pengunjung